Producent taśmy PET

Transport różnego rodzaju ładunków wymaga ich odpowiedniego zabezpieczenia, zwłaszcza w przypadku przewożenia cennego towaru. Mając to na uwadze warto wyposażyć się w akcesoria, dzięki którym towar nie będzie się przesuwać podczas jazdy. Dobrym rozwiązaniem jest taśma PET, ponieważ jest stosunkowo niedroga i bardzo wytrzymała, a ponadto prosta w użytkowaniu. Trzeba też pamiętać, żeby dobrać odpowiedni rodzaj tych akcesoriów, ponieważ w przeciwnym wypadku taśma może się przerwać.
Greenstrap.eu

Taśmy PET - zastosowania

Taśmy PET są przeznaczone przede wszystkim do zabezpieczania towarów przewożonych na paletach, a także rzeczy większych, takich jak rury. Ze względu na swoją elastyczność, mogą być używane w przypadku ładunku o nieregularnych kształtach, co stanowi doskonałą alternatywę dla taśm stalowych. Taśmy są wykonane z wytrzymałych tworzyw, dlatego nie trzeba się obawiać, że zniszczą się w nieodpowiednim momencie. Stosując najszersze taśmy można liczyć na siłę zrywania na poziomie nawet 14 t.

Gdzie sprawdzą się taśmy PET?

Taśmy PET sprawdzają się w transporcie niemal każdego rodzaju. Są bardzo dobrą alternatywą dla taśm stalowych, a ponadto występują w kilku rodzajach. Dzięki temu są dostosowane do zabezpieczania towaru zarówno w przemyśle opakowaniowym, budowlanym, branży spożywczej i nie tylko. Kolejną niewątpliwą zaletą jest fakt, że taśmy PET są poddawane recyklingowi, a więc są także rozwiązaniem ekologicznym, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach.

Gdzie kupić taśmy PET?

Chcąc wyposażyć się w profesjonalne taśmy PET warto korzystać z usług sprawdzonych dostawców. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty producenta, na przykład Greenstrap. Firma oferuje produkty różnego typu, które cechują się prostotą montażu i bardzo dobrymi właściwościami dotyczącymi nośności i odporności na uszkodzenia, nawet w kontakcie z ostrymi krawędziami. Ponadto taśmy Greenstrap nie uszkodzą przewożonego towaru, co zawsze jest ryzykiem, kiedy kupuje się np. taśmy stalowe.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.